Palác Flóra - obchodní centrum Flóra - nákupní centrum Flóra

Palác Flóra ne-oficiální stránky

Homepage – obchodní centra | ohodnocení obchodního centra | otevírací doba
zavřít hodnocení dopravní dostupnost - autem: velmi dobrá
dopravní dostupnost - MHD: velmi dobrá
dopravní dostupnost - na kole: špatná
celkový dojem z prostředí (jak je příjemné v centru strávit čas): velmi dobrý
možnosti přemisťování v centru mezi obchody a patry (umístění schodišť apod.): velmi dobré
nabídka obchodů (jejich počet a druh sortimentu): dobrá

CELKOVÝ DOJEM: VELMI DOBRÝ

vše na stupnici: velmi špatné, špatné, průměrné, dobré, velmi dobré
zavřít otevírací dobu pondělí - neděle

nákupní galerie: 8.00 - 24.00 hod
obchody:
pondělí - sobota: 9.00 - 21.00 hod
neděle: 10.00 - 21.00 hod

AMD Cyber Café:
pondělí - úterý, čtvrtek - neděle: 10.00 - 22.00 hod
středa: 9.00 - 22.00 hod
Palác Flóra nyní rozšiřuje nabídku! Více obchodů, více možností.
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.

Vítejte v Paláci Flóra

Palác Flóra

Doprava autem

Palác Flóra leží v Praze 3, na křižovatce ulice Jičínské a Vinohradské. S dopravou autem není žádný problém, zejména díky garážím, které jsou velmi přehledně označeny a uspořádány do jednotlivých podlaží. Kapacita garáží činí 800 parkovacích míst. Odtud pak vedou přímo do obchodního domu dva prostorné výtahy, k dispozice je pak samozřejmě i schodiště.
Palác Flóra

Doprava pomocí MHD

Pokud nevlastníte automobil, tak ale zoufat rozhodně nemusíte. Obchodní centrum totiž přímo sousedí se stejnojmennou zastávkou Flora. Jen co vyjedete eskalátory „z hlubin“ pražské podzemky, po pravé straně se Vám otevře vstup do centra. K Flóře se stejně pohodlně dostanete i tramvají (č. 10, 11, 16, 5) nebo autobusem (136).

Doprava na kole

S dopravou na kole je to již tradičně horší. Vzhledem k umístění v centru asi příliš kolařů Palác Flóra nepřivítá. Nicméně z okolí Žižkova nebo Vinohrad by sem zřejmě dorazit šlo. Se stojany zde ale rozhodně nepočítejte. Můžete však zkusit garáže pro automobily, popřípadě zamknout Vašeho „ekologického miláčka“ u laviček před vchodem.

Exteriér

Budova Paláce Flóra zvenku působí vcelku dobrým dojmem. Moderní design kombinuje zaoblené a hranaté tvary. Rozhodně patří mezi jedno z nejpropracovanějších nákupních center v Praze. Jen když si uvědomíte, že o pár metrů dál je hřbitov, působí to trošku zvláštně.
Palác Flóra

Interiér

Velká chvála patří interiéru. Vše působí lehce a vzdušně, prosklená střecha dodává přirozené světlo. Rostliny jako doplnění a oživení interiéru je pak dnes již nepsané pravidlo. Palác Flóra je členěn do čtyř pater, mezi kterými není velký problém se pohybovat – pro cestu mezi patry jsou připraveny eskalátory – na každé straně nákupního centra jedny.
Palác Flóra

V Paláci Flóra naleznete spoustu rozličných firem a obchodů. Dominují zde především obchody s všelijakými druhy oblečení a zabývající se módou vůbec (včetně šperků, parfémů atd. – GANT, Guess Jeans U.S.A., Esprit, Mexx, Kenvelo …). Najdeme tu ale i potraviny (v úplně nejnižším patře je Albert) nebo prodejce mobilních telefonů (T-Mobile, O2, Vodafone, Nokia) a počítačového vybavení (Apple). Ani zakoupení obuvi nebude problém, svou pobočku tu má i český Baťa.
Palác Flóra

Pro chvilky odpočinku

Pokud budete na nákupy cestovat s dětmi, jistě oceníte dětský koutek, který je umístěn zcela nahoře, ve čtvrtém patře. Jako zábavu pro malé můžete využít i atrakce v přízemí…
Palác Flóra

Budete-li si chtít od nakupování chvíli odpočinout, nebude to žádný problém. Naleznete zde totiž hned několik velice příjemných kaváren, ve kterých můžete u kávy či jiného nápoje v klidu posedět. V nejvyšším patře jsou pak dokonce umístěny restaurace typu McDonald's a KFC.
Palác Flóra

Když už jsme u čtvrtého patra, je nutné zmínit ještě jednu podstatnou věc. Je zde totiž umístěno 3D multikino IMAX – jedno z největších lákadel, kvůli kterému sem přichází denně davy lidí. Zážitek z obrovského plátna a především z prostorového nejen obrazu, ale i zvuku je vskutku nezaměnitelný. Film Vás totiž doslova pohltí ;) Filmy, které nejsou určeny pro 3D projekci pak můžete shlédnout v jednom z osmi sálů Cinema City.
Palác Flóra

Pokud pak netoužíte přímo po filmovém zážitku, ale rádi byste něco „akčního“, nezbývá nic než doporučit AMD Cyber Café – zde se můžete odreagovat hraním jedné z nepřeberného množství her, popřípadě si jen tak zasurfovat na internetu…
Palác Flóra

Nejdůležitější (?) část centra – WC

Ten pocit, kdy jste zabraní do nákupů a najednou „prostě musíte“ asi zažil každý. V Paláci Flóra ale nebudete mít problém. Toalety jsou umístěny v každém patře a jsou i přehledně označeny. Jejich provedení Vás pak od použití jednoznačně neodradí…
Palác Flóra

Kontakt

www.palacflora.cz
Denisa Müllerová
255 741 718
denisa.mullerova@palacflora.cz
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.