Obchodní centrum Novodvorská Plaza

Obchodní a zábavní centrum
Novodvorská Plaza
ne-oficiální stránky

Homepage – obchodní centra | ohodnocení obchodního centra | otevírací doba
zavřít hodnocení dopravní dostupnost - autem: dobrá
dopravní dostupnost - MHD: velmi dobrá
dopravní dostupnost - na kole: dobrá
celkový dojem z prostředí (jak je příjemné v centru strávit čas): velmi dobrý
možnosti přemisťování v centru mezi obchody a patry (umístění schodišť apod.): velmi dobré
nabídka obchodů (jejich počet a druh sortimentu): dobrá

CELKOVÝ DOJEM: VELMI DOBRÝ

vše na stupnici: velmi špatné, špatné, průměrné, dobré, velmi dobré
zavřít otevírací dobu pondělí - neděle

Nákupní galerie: 09.00 - 21.00 hod
Hypermarket Tesco: 08.00 - 23.00 hod
Restaurací a kavárny: 11.00 - 22.00 hod
Casino Merkur: nonstop

Fantasy Park
neděle - čtvrtek: 10.00 - 02.00 hod
pátek - sobota: 10.00 - 04.00 hod

Cinema City
pondělí - pátek: 14.00 - 00.30 hod
sobota - neděle: 11.00 - 00.30 hod

ČSOB
pondělí: 9.00 - 18.00 hod
úterý: - pátek 9.00 - 17.00 hod

GE Money Bank
pondělí - pátek: 9.00 - 17.00 hod
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
Nemáte co dělat? Nudíte se? Tak to si můžete pořídit třeba medvídka mývala, ale také můžete navštívit relativně nové obchodní a zábavní centrum Novodvorská Plaza na Praze 4.
Obchodní centrum Novodvorská Plaza - nákupní centrum Novodvorská plaza

Doprava autem

Do Obchodního centra Novodvorská Plaza se dostanete autem velice pohodlně z Jižní spojky. Musíte jen počítat s téměř nepřetržitým hustým provozem na Barandovském mostě. Pokud jedete z Barandovského mostu, odbočíte na křižovatce s benzínkou OMW jižním směrem. Pokud pojedete z druhé strany, směrem od dálnice D1, odbočte na stejné křižovatce, je to druhý exit po křižovatce Jižní spojky s Dálnicí D1 (u Krčského zámku). Dále už je cesta z obou směrů stejná. Odbočte na první světelné křižovatce vpravo do ulice Zálesí a na další světelné křižovatce opět doprava do ulice Novodvorská, po které dojedete až k nákupnímu centru Novodvorská Plaza. Celou cestu Vás budou navigovat směrové cedulky a billboardy. Na parkoviště se pohodlně dostanete z ulice Novodvorská. Novodvorská Plaza nabízí svým zákazníkům 900 parkovacích míst jak venku tak v garáži. Do Garáží je vjezd povolen jen vozidlům o výšce 210 cm a nižších a maximální povolená trychlost je zde 20 km/h. Z garáží vede nahoru do centra pohyblivý chodník, takže se nemusíte bát, že byste museli svůj nákup nosit, můžete si dojet se svým vozíkem až k autu.

Doprava pomocí MHD

Do obchodního centra Novodvorská Plaza se nejlépe dostanete z autobusových zastávek Jílovská a Sídliště Novodvorská, POZOR, ne zastávka Novodvorská, ta je od centra poměrně daleko! Do těchto zastávek jezdí autobusy 106, 170, 196, 198, 199, 203 ze stanic metra „C“ Kačerov a ze stanice metra „B“ Smíchovské nádraží.

Doprava na kole

Nedá se říct, že by se nedalo k centru na kole dostat, ale vzhledem k frekventované hlavní silnici to je spíše adrenalinový zážitek než cokoliv jiného, takže bych tuto možnost asi doporučil jen zarytým ekologickým aktivistům a to jenom pokud žijí někde v okolí a místní komunikace dobře znají. K nákupnímu centru Novodvorská Plaza totiž vede i několik „zadních uliček“, po kterých by jízda mohla být i příjemná.

Exteriér

Již z dálky září Novodvorská Plaza světly s velice rozmanitými barvami. Tedy alespoň v noci. Ve dne láká budova nákupního centra svou zajímavou architekturou. Působí velmi domáckým dojmem. Nejedná se totiž o moderní skleněnou budovu, ale o kamenný dům, lehce zdobený římsou v posledním patře.

Interiér

Nákupní centrum Novodvorká Plaza se nemůže svou rozlohou zařadit ani zdaleka mezi největší nákupní centra, ale rozhodně patří mezi ty nejpříjemnější. Celé obchodní centrum je dvoupatrové a doprava mezi patry je umožněna jak velmi frekventovaně rozmístěnými eskalátory, tak dvěma bezbarierovými výtahy.
Obchodní centrum Novodvorská Plaza - nákupní centrum Novodvorská plaza

V celém centru jsou bílé stěny, což působí velmi příjemným a uklidňujícím dojmem a celou atmosféru dokreslují zelené stromky, které dodávají interiéru vzdušnost.
Obchodní centrum Novodvorská Plaza - nákupní centrum Novodvorská plaza

Obchodní dominantou je zde určitě hypermarket Tesco, který zabírá jednu celou stranu obchodního centra, ale najdete zde i mnoho dalších různých obchodů, ať už jde o Levné knihy, několik módních obchodů, Sportisimo, lékarnu a další.

Pro chvilky odpočinku

Po celé Novodvorské Plaze jsou rozmístěny lavičky, takže se nemusíte bát, že by vás bolely nohy a vy byste si neměli kam sednout.
Obchodní centrum Novodvorská Plaza - nákupní centrum Novodvorská plaza

Navíc je zde i několik příjemně vypadajících kaváren a samozřejmě rozlehlý Foodcourt ve druhém patře, který však připomíná svým vzhledem víc závodní jídelnu než cokoliv jiného.
Obchodní centrum Novodvorská Plaza - nákupní centrum Novodvorská plaza

Když ale nedáte na zjev, můžete si pochutnat na italské pizze, nebo na specialitách z Balkánského poloostrova, Pákistánu nebo Asie. Hned vedle Foodcourtu je malá kavárna kde si můžete svůj teplý nápoj vypít v některé z upravených pouťových atrakcí.
Obchodní centrum Novodvorská Plaza - nákupní centrum Novodvorská plaza

Jenom si nejdřív dobře rozmyslete jestli je na kolotoči vhodné jíst a pít. Svůj volný čas můžete strávit i v multikinu Cinema City, v Merkur Casinu, nebo si můžete zahrát třeba kuželky, nebo kulečník ve Fantasy parku. A pokud se budou nudit vaše děti, můžete jim udělat radost jednou z houpacích atrakcí.
Obchodní centrum Novodvorská Plaza - nákupní centrum Novodvorská plaza

Nejdůležitější (?) část centra – WC

S toaletami je trošku problém. Tedy hlavně s jejich hledáním. Ve druhém patře jsou umístěny hned vedle Foodcourtu, ale musíte se docela rozhlížet, abyste je našli a v prvním patře se k nim dostanete jen skrz uzounkou uličku mezi dvěma obchody, která vypadá spíše jako únikový východ. Jinak jsou ale všude cedule se směrovkami, které každého snaživějšího zákazníka ke svému cíli nakonec dovedou.

Kontakt

www.plazanovodvorska.cz
225 437 100
info@plazanovodvorska.cz
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.