Obchodní centrum Stodůlky - nákupní centrum Stodůlky (Tesco Stodůlky)

Nákupní centrum Stodůlky ne-oficiální stránky

Homepage – obchodní centra | ohodnocení obchodního centra | otevírací doba
zavřít hodnocení dopravní dostupnost - autem: velmi dobrá
dopravní dostupnost - MHD: průměrná
dopravní dostupnost - na kole: průměrná
celkový dojem z prostředí (jak je příjemné v centru strávit čas): průměrný
možnosti přemisťování v centru mezi obchody a patry (umístění schodišť apod.): velmi dobré
nabídka obchodů (jejich počet a druh sortimentu): průměrná

CELKOVÝ DOJEM: VELMI DOBRÝ

vše na stupnici: velmi špatné, špatné, průměrné, dobré, velmi dobré
zavřít otevírací dobu pondělí - neděle

Tesco: 7:00 - 22:00 hod.
Ostatní: 9:00 - 21:00 hod.
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
Obchodní centrum Stodůlky se možná nedá ani považovat za nákupní centrum tak, jak je známe dnes. Je to spíše obchodní dům, jaký jsme znali z dob minulých. Jde o hypermarket, prodávající hlavně jídlo, a přilehlé obchody, které se vešly do zbylého, přebytečného místa.
Obchodní centrum Stodůlky

Doprava autem

Na křižovatce nad nákupním centrem končí Rozvadovská spojka, takže je zde několik hlavních tahů, které jsou projektované pro velké dopravní zatížení. Nemusíte se tedy bát nějakých extra kolon, ale samozřejmě si musíte dobře vybrat denní dobu, jako ostatně všude. Obchodní centrum má jak kryté, tak venkovní parkoviště a z obou se do centra dostanete velmi pohodlně.

Doprava pomocí MHD

Asi 3 minuty chůze od obchodního centra jsou autobusové stanice Bucharova a Nárožní. Na obou staví autobus č. 130 a autobus č. 174, který jede například přes stanici metra Luka, na Bucharově staví ještě autobus č. 219 a 164, který objíždí trasu mezi Novými Butovicemi a Zličínem. Navíc provozuje hypermarket Tesco bezplatnou autobusovou kyvadlovou dopravu z Velké Ohrady a z Luk.

Doprava na kole

Jelikož je nákupní centrum obklopeno hlavními silnicemi, tuto možnost bych doporučil tak maximálně zarytým sportovcům z okolních sídlišť, ale nikde v okolí centra stejně nejsou stojany na kola.

Exteriér

Asi nejlépe se dá tato budova popsat jako barevná krabice mezi ostatními našedivělými krabicemi, protože ničím jiným tato stavba opravdu není. Z ulice navíc dobrým dojmem nepůsobí ani garáže, do kterých je ze strany vidět.

Interiér

Vnitřní prostory byly vyprojektovány k tomu, aby byly praktické, takže tu žádné architektonické skvosty nečekejte. Obchodní centrum tvoří obdélníková chodba která je obklopena z vnitřní i z vnější strany obchody. Je zde například hypermarket Tesco, veliký dvoupatrový nábytek Asko, elektro Euronics, obuv si můžete koupit například u Bati a je zde i dost oděvních obchodů. Velmi příjemně působí dřevěný obchůdek Kouzlo domova, který alespoň trochu zlepšuje betonový a skleněný stereotyp. Ve zdejším Pet centru můžete také zakoupit něco na zub pro své čtyřnohé miláčky, a je zde i čistírna nebo knihkupectví. Velká výhoda je, že tu nejsou davy lidí, mezi kterými byste se museli proplétat, takže téměř odpadá čekání ve frontách. Velkou nevýhodou je absence jakýchkoliv map nebo plánků, takže můžete klidně obejít toto obchodní centrum několikrát dokola, než se zorientujete. Celé centrum je dvoupatrové, přičemž bezbariérové eskalátory a výtahy jsou umístěny uprostřed. Druhé patro je však momentálně (a kdo ví, na jak dlouho) uzavřeno.

Pro chvilky odpočinku

Toto obchodní centrum nejspíš nebylo pro odpočinek tak úplně navrženo. Je zde pár laviček s květináči se zelení, ale k pohodové atmosféře to má velmi daleko.
Obchodní centrum Stodůlky

Můžete si odpočinout v jedné z několika příjemně vypadajících kaváren, ale spíše bych preferoval rychlý nákup, než celodenní popocházení a pokukování.
Stodůlky

Pro děti je zde malý okruh s mašinkou nebo dětský koutek s televizí, který možná ocení i rodiče, protože je zde za malý poplatek nabízeno i hlídání.
Obchodní centrum Stodůlky

Nejdůležitější (?) část centra – WC

Po relativně krátkých intervalech uvidíte ze stropu visící cedulky, které vás dovedou tam, kam potřebujete. Jen se na konci vaší cesty nesmíte zaleknout uličky, ve které je únikový východ i výkup lahví.
Obchodní centrum Stodůlky

Kontakt

Nárožní 1390/4
158 00 Praha 13
Tel.: 235 524 250
Fax.: 234 524 251
Email: info@stodulky.cz
Web: www.ncstodulky.cz
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.