Galerie Butovice - obchodní centrum Nové Butovice - nákupní centrum Nové Butovice | OC Nové Butovice

Galerie Butovice ne-oficiální stránky

Homepage – obchodní centra | ohodnocení obchodního centra | otevírací doba
zavřít hodnocení dopravní dostupnost – autem: velmi dobrá
dopravní dostupnost – MHD: dobrá
dopravní dostupnost – na kole: špatná
celkový dojem z prostředí (jak je příjemné v centru strávit čas): velmi dobrý
možnosti přemisťování v centru mezi obchody a patry (umístění schodišť apod.): velmi dobrý
nabídka obchodů (jejich počet a druh sortimentu): dobrá

CELKOVÝ DOJEM: VELMI DOBRÝ

vše na stupnici: velmi špatné, špatné, průměrné, dobré, velmi dobré
zavřít otevírací dobu pondělí – neděle

obchody: 9.00 – 21.00 hod
Food Court: 10.00 – 21.00 hod
restaurace, kavárny: 10.00 – 22.00 hod

Bowling
neděle - čtvrtek: 10.00 – 24.00 hod
pátek - sobota: 10.00 – 02.00 hod
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
Galerie Butovice – obchodní centrum, které slouží především obyvatelům nově postavených sídlišť v okolí, se může chlubit pěkným vzhledem a dobrou propagací v širokém okolí.
Galerie Butovice

Doprava autem

Galerie Butovice se nachází u křižovatky ulic Radlická a Řeporyjská, které jsou napojeny na Rozvadovskou spojku. Zaparkovat se dá jak na parkovišti před nákupním centrem, tak i v podzemních garážích, které překvapí svou přehledností. Auto je asi nejlepší dopravní prostředek, kterým se do tohoto obchodního centra můžete dostat.

Doprava pomocí MHD

Nejbližší stanice metra a autobusů – Nové Butovice – je od centra vzdálená asi 4 minuty rychlé chůze, i když oficiální ukazatele ukazují hodnoty menší. Zato jsou ale na každém kroku, takže návštěvníka dovedou k obchodnímu centru bez bloudění. I tak je ale tato cesta celkem nepříjemná, zvláště ve večerních hodinách – davy lidí tu rozhodně neproudí a osvětlení také není nic moc.
Galerie Butovice

Do stanice je možné dojet metrem linky B nebo autobusy 130, 142, 149, 164, 179, 184, 211, 219, 225 a 256.

Doprava na kole

Na kole se do nákupního centra vypraví asi jen obyvatelé okolních sídlišť, kteří okolí dobře znají, a vědí, kudy se dostat přes velké silnice, po kterých se na kole opravdu jet nedá. Pokud ale tyto cesty znáte, do obchodního centras se dostanete velice rychle a pohodlně.

Exteriér

Každý návštěvník Galerie Butovice určitě zná výrazné a originální logo, které je nejen na spoustě propagačních materiálů, ale především je těžké nevšimnout si jeho zvětšeniny, která zdobí hlavní vchod. I z jiných stránek vypadá nákupní centrum moderně a na oko působí svým vzhledem příjemně a útulně.
Galerie Butovice

Interiér

Obchodní centrum je tvořené dvěma patry (pokud nepočítáme garáže), jež tvoří kruhová chodba s lavičkami. Po obou jejích stranách můžete vstoupit do různých obchodů, restaurací, ale třeba i bowling centra. V přízemí je asi nejdůležitější část nákupního centra – Hypernova, ale ti, co zrovna nenakupují jídlo, se mohou vydat i do řady jiných obchodů – Grand Optical, Yves Rocher, Sport Outlet, Snowboardel, Reno obuv, Pet Center, Hair City, Jeans Club, Košile a do mnoha dalších. A nechybějí ani mobilní operátoři nebo banky.
Galerie Butovice

Schodiště jsou velice dobře umístěna – jedno u hlavního vchodu a druhé na opačné straně obchodního centra. I přesto, že je toto nákupní centrum docela malé, orientační plánky najdete téměř na každém kroku. Nákupní centrum je velice známé akváriem – modelem korálového útesu, který obývá asi 1400 korálových rybek a další stovku dravců. Každé úterý a sobotu mezi 14 a 16 hodinou probíhá krmení potápěčem. Příjemnému prostředí pomáhají i lavičky obklopené květináči se zelení.
Galerie Butovice

Pro chvilky odpočinku

Pokud si budete chtít dát něco k jídlu, můžete navštívit McDonald's v přízemí vedle vchodu a nebo můžete zajít o patro výše, kde je několik fast-foodů včetně příjemného posezení. Pro delší posezení je tu pizzerie či kavárna o kousek dál. Své ratolesti můžete ponechat po dobu nákupu v dětském koutku, který se nachází v druhém patře, a na pohled vypadá dost dobře.
Galerie Butovice

Nejdůležitější (?) část centra – WC

Záchody jsou umístěny u stolečků patřících k několika fast-foodům v prvním patře. Musíte ale projít chodbou vedle schodiště k únikovému východu. Rozhodně je ale nemůžete minout – cedule vás navedou.
Galerie Butovice

Kontakt

www.galerie-butovice.cz
Kateřina Skochová – manažer centra
katerina.skochova@donaldsons.cz
234 141 001
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.