Hypermarket Tesco Skalka

Hypermarket Tesco Skalka Praha ne-oficiální stránky

Homepage – obchodní centra | ohodnocení obchodního centra | otevírací doba
zavřít hodnocení dopravní dostupnost - autem: velmi dobrá
dopravní dostupnost - MHD: průměrná
dopravní dostupnost - na kole: průměrná
celkový dojem z prostředí (jak je příjemné v centru strávit čas): průměrný
možnosti přemisťování v centru mezi obchody a patry (umístění schodišť apod.): velmi dobré
nabídka obchodů (jejich počet a druh sortimentu): průměrná

CELKOVÝ DOJEM: VELMI DOBRÝ

vše na stupnici: velmi špatné, špatné, průměrné, dobré, velmi dobré
zavřít otevírací dobu pondělí - neděle

Tesco: 7:00 - 22:00 hod.
Ostatní: 9:00 - 21:00 hod.
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
Hypermarket Tesco na Skalce je díky své poloze v blízkosti velkých sídlišť a díky dobré dopravní dostupnosti předurčen především pro velké nákupy potravin pro obyvatele okolních čtvrtí jako například Strašnic, Záběhlic či Malešic. Jeho jednoduchost Vám dopomůže k rychlému a bezproblémovému nákupu.
Tesco Skalka

Doprava autem

Vlastní Tesco Skalka se nachází v ulici Rabakovská. Pojedete-li ulicí Na Padesátém směrem od Jižní spojky, zatočte na první křižovatce za autobusovými stanicemi na Skalce doprava. Pojedete-li z druhé strany ulicí Úvalsko například z Černokostelecké, dáte se doleva na první světelné křižovatce za křižovatkou s ulicí V Olšinách. Z druhé strany končí ulice Rabakovská v Průmyslové. Toto umístění tedy dává dobrou dopravní dostupnost z mnoha směrů. Samozřejmě se můžete držet šipek, které jasně navigují řidiče ze širokého okolí a jsou dobře viditelné. Na parkoviště se odbočuje na kruhovém objezdu v Rabakovské a z tohoto parkoviště je i vjezd do garáží, které se nacházejí takřka pod celým objektem.
Tesco Skalka

Doprava pomocí MHD

Hypermarket se také nachází v docházkové vzdálenost metra a autobusů ze Skalky, přímo před ním se nachází zastávka autobusů 111, 194, 234 a 271 Michelangelova. Pokud půjdete od Skalky, dejte si v deštivých dnech pozor na zkratky, neboť i v sušších dnech se musíte dostat přes širokou blátenici vyšlapanou od lidí přes území nikoho. Zkoušel jsem tudy prorazit asi tři dny po dešti a mohu vám říct, že mi pak nestrčil obrubník, abych si otřel boty. Je tedy lepší jít po chodníku až na křižovatku a tam teprve odbočit k Tescu.
Tesco Skalka

Doprava na kole

Doprava na kole není, zdá se, v tomto případě příliš ideální. Okolí ani vlastní hypermarket cyklisty nevítají s otevřenou náručí stojanů nebo cyklostezek a silnice v okolí jsou poměrně rušné. Pokud se však v okolí milovníci cyklistiky přece jen rozhodnou vyjet, jistě si nějaké ty cestičky přes okolní sídlištní celky najdou. Postupem času začalo s cyklisty počítat i samotné Tesco, a tak přibyly stojany hled vpravo za vchodem, vedle nákupních vozíků.

Exteriér

Zvenku hned poznáte, že se jedná o Tesco, díky červeno modro bílému zpracování. Můžeme říci, že zde platí, že v jednoduchosti je krása, protože i přes svou jednoduchost hypermarket nevypadá vůbec zle. I vchod je podobný jiným obchodům Tesco, je podobně kruhovitý, jako v Letňanech.

Interiér

I vnitřní zpracování je velice prosté a plní pouze funkční stránky. Zde by se podle mne dalo mnohé zlepšit - když například chcete jít k zadním eskalátorům, nevíte pomalu, zda už náhodou nejdete někam do skladu, kam se chodit nemá. Hned za vchodem je strohá rovná chodba, po levici je eskalátor (typu jezdící chodník), pod ním jsou umístěny nákupní vozíky. Napravo se nachází garáž, která se nachází pod takřka celým objektem, veškeré nákupní plochy jsou pak umístěny v patře. Nahoře je již interiér příjemnější, ale žádné zvláštní dekorativní prvky zde nenajdeme. Můžeme říci, že vnitřní řešení je účelné a ten kdo jde prostě na nákup to příliš nerozebírá.
Tesco Skalka
Tesco Skalka

Pro chvilky odpočinku

Bohužel pro tyto účely je Tesco Skalka vybaveno špatně, jediné lavičky jsem zaregistroval až před vchodem na autobusové zastávce. Rovněž stravovací možnosti se přímo v objektu nenacházejí. Je to způsobeno patrně tím, že se nepředpokládá, že by se někdo uvnitř příliš zdržoval. Nějaká ta lavička by ale přece jen neškodila.

Nejdůležitější (?) část centra – WC

Záchody se nacházejí u zadních eskalátorů v prvním patře, jejich kvalita odpovídá běžným standardům. Nějaké šipky k nim sice nevedou, ale kdo je potřebuje, jistě je při jednoduchosti vnitřního prostoru rychle najde.

Kontakt

www.itesco.cz
274 025 111
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.