Galerie Myslbek - pasáž Myslbek Na Příkopě

Galerie Myslbek ne-oficiální stránky

Homepage – obchodní centra | ohodnocení obchodního centra | otevírací doba
zavřít hodnocení dopravní dostupnost - autem: velmi dobrá
dopravní dostupnost - MHD: velmi dobrá
dopravní dostupnost - na kole: špatná
celkový dojem z prostředí (jak je příjemné v centru strávit čas): velmi dobrý
možnosti přemisťování v centru mezi obchody a patry (umístění schodišť apod.): velmi dobré
nabídka obchodů (jejich počet a druh sortimentu): dobrá

CELKOVÝ DOJEM: VELMI DOBRÝ

vše na stupnici: velmi špatné, špatné, průměrné, dobré, velmi dobré
zavřít otevírací dobu pondělí - neděle

nákupní galerie: 8.00 - 24.00 hod
obchody:
pondělí - sobota: 9.00 - 21.00 hod
neděle: 10.00 - 21.00 hod

AMD Cyber Café:
pondělí - úterý, čtvrtek - neděle: 10.00 - 22.00 hod
středa: 9.00 - 22.00 hod
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
Nákupní galerie Myslbek, nacházející se přímo v centru Prahy, zaujme nejednoho návštěvníka výběrem prvotřídních značek a je tak vyhledávaným obchodním centrem těch, kteří chtějí reprezentovat.
Palác Flóra

Doprava autem

Vyrazit k Myslbeku autem je dost nešťastný nápad, skor bych řekl bláznovství. Centrum sice ná podzemní garáž, ale ne pro veřejnost, nýbrž hlavně pro zaměstnance kancelářské části. Pokud byste si však přeci jen nedali říct, v současné době je nabízen pronájem jednoho volného místa. Parkovat někde v okolí by se snad dalo, ale je to dost komplikované.
Palác Flóra

Doprava pomocí MHD

Hromadná doprava je nejideálnějším prostředkem. Myslbek se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra Můstek. Pokud půjdete tedy z metra, snažte se trefit výstup směr ulice Na Příkopech. Další alternativou je dojít od tramvají z Vodičkovy.

Doprava na kole

Tato varianta je spíše pro ty nejskalnější bajkery. Ne že by byl problém dojet do centra na kole, ale vyhýbat se davům v pěší zóně a potom nechat někde kolo je už oříšek. Pokud by se přeci jen někdo našel, tak se dá kolo teoreticky zamknout ke stromu nebo k hromosvodnímu drátu nějaké budovy.

Exteriér

Nákupní galerie Myslbek je moderní budova ze skla a oceli. To jak zapadá mezi okolní zástavbu je asi věcí vkusu. Obchodní část je vlastně pasáží, spojující ulici Na Příkopech s Ovocným Trhem.
Palác Flóra

Interiér

Interiér tvoří pasáž mezi ulicemi Na Příkopech a Ovocným Trhem. Uprostřed se nachází kruhovité prostranství, kde jsou eskalátory a pevné schody do prvního patra. V něm naleznete kavárnu a několik dalších obchodů. Celý Myslbek je zaměřen hlavně na módu a klenoty spíše pro náročnou klientelu, ovšem nachází se tu i velká prodejna Intersport, která je asi hlavním lákadlem.

Nejdůležitější (?) část centra – WC

Záchody se nacházejí v horním patře, v podstatě naproti pevnému schodišti. Na to, že se jedná o jediný záchod zdarma v širokém okolí, není téměř vůbec navštěvovaný. Není však otevřen non-stop ale jen asi od půl osmé ráno do devíti večer.
Palác Flóra

Kontakt

www.myslbek.com
224 835 000
myslbek@pbw.cz
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.