OC Letňany Obchodní centrum - nákupní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany ne-oficiální stránky

zavřít hodnocení dopravní dostupnost - autem: velmi dobrá
dopravní dostupnost - MHD: velmi dobrá
dopravní dostupnost - na kole: špatná
celkový dojem z prostředí (jak je příjemné v centru strávit čas): velmi dobrý
možnosti přemisťování v centru mezi obchody a patry (umístění schodišť apod.): dobrý
nabídka obchodů (jejich počet a druh sortimentu): velmi dobrá

CELKOVÝ DOJEM: VELMI DOBRÝ

vše na stupnici: velmi špatné, špatné, průměrné, dobré, velmi dobré
zavřít otevírací dobu pondělí - neděle

Hypermarket Tesco: nonstop
pasáž u hypermarketu Tesco: 9.00 - 22.00 hod
KIKA: 10.00 - 20.00 hod
Ostatní: 10.00 - 21.00 hod
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
Obchodní centrum Letňany láká svou širokou nabídkou i dobrou dopravní dostupností. Pokud se například chcete dozvědět, jak se tam pohodlně dostat, přečtěte si následující článek.
Nakupní centrum Letňany

Doprava autem

Do nákupního centra Letňany se dostanete velice rychle a pohodlně z dálnice D8 vedoucí do Teplic. Své auto můžete nechat na jednom z 3000 parkovacích míst, ať už venku pod širým nebem, nebo v garáži, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste neměli kam zaparkovat.

Doprava pomocí MHD

Do obchodního centra se dostanete z autobusových zastávek MHD Tupolevova a Fryčovická. Autobusové linky MHD jedou ze stanic metra:
Ládví: 156, 186
Palmovka: 140, 233, 274
Vysočanská: 195, 348
Nádraží Holešovice: 210

Dále mohou zákazníci využít bezplatné autobusové linky obchodního centra Letňany s názvem OCL z Ládví a další linky s názvy T, E, S, C, O z Ládví, Čakovic, Proseku, Ďáblic, Kobylis, Bohnic a z Jilemnické.

Doprava na kole

Tuto možnost bych doporučil jen odvážlivcům z okolí, protože k nákupnímu centru vedou jen hlavní a nutno podotknout – velmi frekventované silnice. I přes tento fakt ovšem vchody do obchodního centra disponují stojany na kola.

Exteriér

Budova obchodního centra je obklopena upravenými trávníky a časem zde budou i vzrostlé stromy. I samotná stavba je originálně moderně řešená a rozhodně zpříjemňuje jinak fádní panelákové sídliště.
Nakupní centrum Letňany

Interiér

Interiér je řešen velice prakticky. V obchodním centru jsou na křižovatkách a jiných bodech rozmístěny informační tabule s mapou, navíc i se stojánkem, kde si můžete vzít svou vlastní mapku i s tématickým rejstříkem rozmístění obchodů. Navíc všude možně visí ze stropu informační tabulky ukazující směr východu, záchodů a výtahu. Z obchodů stojí za zmínku hlavně hypermarket Tesco, nábytek Kika, multikino Palace Cinemas a mnoho módních obchodů. Dále zde najdete snad od každého odvětví něco. Ať hledáte cokoliv, máte velkou pravděpodobnost, že to zde najdete. Část komplexu je patrová, přepravu mezi patry zde zajišťují velmi příjemně rozmístěné eskalátory a výtahy. Navíc jsou po celém centru rozmístěny květináče se stromky, které atmosféru velmi zpříjemňují.
Nakupní centrum Letňany

Pro chvilky odpočinku

Posadit se můžete po celém dnu nakupování na některé z pohodlných laviček. Je zde samozřejmě i několik fast-foodů, jídelní centrum u fontány a příjemné kavárny. Můžete také svůj čas strávit ve vedlejším Aquaparku Lagoon Letňany, na zimním stadionu Ice Arena, nebo ve Sportcentru Avion. Pokud byste se chtěli zamyslet, nabízí se partie šachů ve velkém a v přízemí je také výstavní prostor, nyní vzpomínající na české letce v řadách RAF. Zkrátka nepřijdou ani děti, které mohou navštívit Dětský koutek Letňánek, nebo houpací automaty.
Nakupní centrum Letňany
Nakupní centrum Letňany
Nakupní centrum Letňany

Nejdůležitější (?) část centra – WC

Architekti obchodního centra mysleli i na záchody, kterých je dost a jsou velmi dobře značeny, jen se občas nesmíte nechat zmást a jít po šipkách do módního obchodu.
Nakupní centrum Letňany

Kontakt

www.oc-letnany.cz
284 051 111
recepce.ocl@cushwake.cz
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.