Obchodní a nákupní centrum Čepkov Zlín

Obchodní a nákupní centrum Čepkov Zlín ne-oficiální stránky

Homepage – obchodní centra | ohodnocení obchodního centra | otevírací doba
zavřít hodnocení dopravní dostupnost - autem: velmi dobrá
dopravní dostupnost - MHD: dobrá
dopravní dostupnost - na kole: průměrná
celkový dojem z prostředí (jak je příjemné v centru strávit čas): dobrý
možnosti přemisťování v centru mezi obchody a patry (umístění schodišť apod.): průměrný
nabídka obchodů (jejich počet a druh sortimentu): průměrná

CELKOVÝ DOJEM: PRŮMĚRNÝ

vše na stupnici: velmi špatné, špatné, průměrné, dobré, velmi dobré
zavřít otevírací dobu pondělí - neděle:
Kaufland: 7:00-21:00
Pasáž: 9:00-20:00
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
Pokud bydlíte ve Zlíně a jeho blízkém okolí a chcete navštívit rozsáhlé obchodní centrum, nemusíte zoufat. Kaufland Čepkov vás určitě zaujme svým širokým sortimentem.
Obchodní a nákupní centrum Čepkov Zlín

Doprava autem

Do obchodního centra není těžké se dostat. Stojí přímo naproti autobusovému nádraží a již z dálky je vidět informační cedule.
Obchodní a nákupní centrum Čepkov Zlín
Disponuje rozlehlým parkovištěm, takže se nemusíte bát že nebudete mít kde zaparkovat ani když bude opravdu „narváno“. Problém je pokud z parkoviště vyjíždíte a nechcete jet směrem an Jižní svahy, protože tím směrem odbočit musíte. Pokud se tedy chcete dostat směrem na náměstí a do centra, musíte se na následující křižovatce otočit o 180°.

Doprava pomocí MHD

Na hlavní silnici před Kauflandem je autobusová a trolejbusová zastávka s výmluvným názvem Čepkov. Jezdí tu trolejbusy č. 7, 8, 9 a autobus č. 33. Všechny jedou různou cestou z jižních svahů a pak se rozjíždějí za zastávkou U zámku do všech směrů.

Doprava na kole

Cestu na kole po hlavní silnici bych sice nedoporučil, protože nikdy není příjemné, když kolem vás sviští auta, ale na druhou stranu tu provoz není tak hustý, aby to představovalo nějaký nepřekonatelný problém. Navíc se dá centrum objet zadem a dostat se tam relativně v klidu.

Exteriér

Budova nákupního centra Čepkov jako taková nepředstavuje žádný architektonický skvost. Spíše připomíná přestavěnou tovární halu. Do okolí jen září velká reklamní tabule nad vchodem, jinak vypadá spíše průměrně než jakkoliv jinak. Možná proto je Kaufland Čepkov zastrčený mezi hlavní silnici a svahy vystupující hned za ním.
Obchodní a nákupní centrum Čepkov Zlín

Interiér

Ani interiér centra není nijak zvlášť nápaditý. Stěny, podlaha i strop jsou bílé, což působí velmi uklidňujícím dojmem a v horkých letních měsících tato kombinace spolu s klimatizací velmi příjemně chladí. Osvětlení obstarávají světla připomínající tesly, které se používaly ve starých továrních halách. Pobyt zde také zpříjemňují rozmístěné stromečky v květináčích. Je tu několik orientačních map, ale znatelně chybí jakékoliv kapesní mapky, které by si zákazník mohl vzít s sebou, protože je komplex ohledně orientace poměrně složitý. Hlavně vchod a východ z Kauflandu jakožto hlavního hypermarketu jsou dost matoucí, protože je každý umístěn na jiném místě. Jinak tu vévodí různé obchody s oblečením. Ať už s modním nebo sportovním. Náruživé čtenáře možná zklame fakt, že jsou tu jen Levné knihy, kde se nedají přece jen koupit knihy, které opravdu chcete. Celkově vzato tento komplex vzhledem k nedostatku zábavy jako jsou multikina, herny a podobné připomíná mnohem více obchodní dům.
Obchodní a nákupní centrum Čepkov Zlín

Pro chvilky odpočinku

V centru jsou rozmístěny lavičky a poyt jen zpříjemňuje zeleň. Je tu jeden fastfood a příjemně vypadající kavárna. Během dlouhého nákupu si můžete dát děti hlídat do dětského koutku. Po celém centru jsou také pro děti rozmístěné kolotoče a autíčka „za kačku“.
Obchodní a nákupní centrum Čepkov Zlín

Nejdůležitější (?) část centra – WC

Záchody jsou umístěny v uličce u nouzového východu, jako ostatně skoro všude. V parných letních měsících je to jediná dobře klimatizovaná místnost, protože prosklená střecha umožňuje všude jinde průchod spalujících slunečních paprsků.

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.