OC LASO Ostrava

OC LASO Ostrava ne-oficiální stránky

zavřít hodnocení
zavřít otevírací dobu Nákupní Galerie LASO
Pondělí – pátek 9.00 – 19.00
Sobota 9.00 – 15.00
Neděle zavřeno

Supermarket BILLA
Pondělí – pátek 7.00 – 20.00
Sobota 7.00 – 19.00
Neděle zavřeno

Parkoviště
Pondělí – pátek 7.00 – 20.30
Sobota 8.00 – 15.00
Neděle zavřeno
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
OC LASO Ostrava je moderně zrekonstruovaný starší obchodní dům PRIOR, nyní se širokou nabídkou obchodů a služeb pro zákazníky.
Laso Ostrava

Doprava autem

Obchodní centrum LASO se nachází v centru Ostravy u Masarykova náměstí a proto jak už to tak bývá zvykem v centru měst tak se doprava autem nedoporučuje kvůli přeplněnosti okolních cest. Nicméně OC LASO nabízí jak nekryté tak nově i kryté (podzemní) parkoviště k zaparkování vašeho „motorového miláčka“ v případě že se rozhodnete jet do nákupního centra LASO autem. Parkování v OC LASO ale není vždy zdarma (což je celkem nevýhoda, ale v centru města se to dá pochopit). Nyní má OC LASO akci při nákupu nad 500Kč 1hodina parkování zdarma! (více na ofic.stránkách centra http://www.laso-ostrava.cz/)
Laso Ostrava

Doprava na kole, doprava pro pěší, MHD

Jelikož se OC LASO nachází v centru města tak je i dobře dostupné městskou hromadnou dopravou (kompletní popis spojení MHD najdete ZDE - http://www.laso-ostrava.cz/?sekce=text&id=jak-nas-najdete). Doprava pro cyklisty je taky celkem dobrá a to i přes to že se centrum nachází v centru města a okolí je plno rušných cest, Ostrava má naštěstí celkem dobře rozvinutou síť cyklostezek a to i v centru města. Přímo u nákupního centra sou i stojany z uzamčení kola (vedle bočního vchodu do supermarketu BILLA).

Exteriér

Budova OC LASO působí po rekonstrukci zvenku dojmem moderního nákupního centra. Původní vzhled nákupního centra byl celkem dost odpudivý ale už naštěstí pryč. OC LASO se dříve jmenovalo střídavě OD PRIOR nebo OD LASO a existovalo už za dob komunismu a byl to klasický obchodní dům, které ještě můžeme v mnoha městech ČR potkat, naštěstí jak sem již psal výše tak už bylo celkem nedávno obchodní centrum zmodernizováno.
Laso Ostrava

Interiér

Vevnitř je OC LASO moderním nákupním centrem pro příjemný a pohodlný nákup s celkem širokým spektrem obchodů.
Laso Ostrava
Nákupní centrum má kromě přízemí i první, druhé a třetí patro, ale třetí patro je zatím prázdné (podle mě tam budou asi nejspíš kanceláře, těch není nikdy dost).
Laso Ostrava
Přízemí a první patro sou dělané jako klasické obchodní centrum, ale druhé patro je dělané trochu jinak – volněji, podobá se svým vzhledem spíš dřívějším obchodním domům typu PRIOR.
Laso Ostrava
Spojení mezi patry zajišťují eskalátory, klasické schody (které stejně skoro nikdo nepoužívá) a výtahy.
Laso Ostrava
Ze širokého spektra obchodů vyberu například Supermarket BILLA, Drogerii SCHLECKER, prodejnu fotoaparátů, videokamer a jiné digitální techniky EUROCAN, Parfumerii FANN, prodejnu s obuví a koženými výrobky JOHN GARFIELD .. a mnoho, mnoho dalších obchodů.
Laso Ostrava
Celková prodejní plocha OC LASO je 10 000m2 a nabízí více než 70 obchodů ze kterých si určitě vybere každý obyvatel i návštěvník centra Ostravy.
Laso Ostrava

Pro chvíle odpočinku

Pro chvíle odpočinku je OC LASO celkem dost vybaveno, laviček zde jsou (sice pouze v přízemí a pouze pár jich je, ale hlavní je, že jsou). K odpočinku, setkání s přáteli (posezení) ale s nutností něco si koupit se výborně hodí i kavárna „Café Mozart“ která se nachází v OC LASO v přízemí a vstup má jak zevnitř, tak i samostatný zvenku. Pro děti je v OC LASO k dispozici dětský koutek v prvním patře v nově otevřené „jídelní zóně“, a jinak sou zde k dispozici „vozítka“. V letních měsících je možné posezení i na přilehlém, nově zrekonstruovaném Masarykově náměstí s velkým množstvím různých restaurací, hospod a kaváren.
Laso Ostrava

Nejdůležitější (??) část centra: WC

WC se v OC LASO nachází pouze jedno a to prvním patře, je zdarma, je čisté a snadno ho najdete podle nápisu „WC“ u stropu.

Kontakt

www.laso-ostrava.cz
o.kvapilova@laso-ostrava.cz
Tel.: +420 596 273 111
Fax: +420 596 127 348
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.