Nákupní centrum Karolína – Ostrava

Nákupní centrum Karolína – Ostrava ne-oficiální stránky

zavřít otevírací dobu pondělí - neděle

7.00 – 22.00
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
NC Karolína je centrum kde hlavně dominuje diskontní prodejna Kaufland, a pár dalších velkých obchodů (Takko Fashion, OKAY elektro a JYSK). Samozřejmě že se v centru nachází i další obchody, o těch už ale níž.
Karolina Ostrava

Doprava autem

Nákupní centrum Karolína se nachází na ulici Vítkovická poblíž centra Ostravy na místě bývalého autobusového nádraží (nyní je aut.nádraží přesunuto o kousek vedle a hlavně zmenšeno). Před obchodním centrem se nachází rozlehlé parkoviště, které je hlavně zaplněné v části před vchodem, ale zbývá na něm ještě spousta volného místa, takže se nemusíte bát, že byste nezaparkovali.
Karolina Ostrava

Doprava na kole, pro pěší, pomocí MHD

Jak sem již psal výše, NC Karolína se nachází u autobusového nádraží takže je výborně dostupné autobusy, dále v blízkosti je tramvajová zastávka Dr.Malého a Náměstí Republiky. Pomocí můstku nad frekventovanou Místeckou ulici se dá dostat na Nádraží Střed, takže je to výborné místo například pro nákup svačiny před cestou na výlet. Dopravu na kole do tohoto OC bych spíš nedoporučil (stojany tu sice sou), ale okolo sou rušné cesty, ale kdo se v centru Ostravy dobře vyzná tak si najde nějakou vhodnou cestu pro jízdu na kole za nákupy. ?

Exteriér

Zvenku je NC Karolína klasická „stříbrná plechová krabice“ kterých je v naší zemi dost, takže jí nemá cenu popisovat. Ale zas na druhou stranu je lépe že tu je plechová krabice s Kauflandem než, aby tu bylo rozlehlé nevyužívané autobusové nádraží, kterému teď bohatě, stačí menší plocha hned vedle. ?
Karolina Ostrava

Interiér

Vevnitř je NC Karolína taky celkem běžné nákupní centrum s příjemným prostředím pro rychlý nákup, jelikož hlavní dominantou je Kaufland a ten není předurčen do center na celodenní trávení v nákupním centru. V centru sou samozřejmostí lavičky pro posezení, nějaká ta zeleň, kavárna pro posezení, odpočinek a případně i pokec s přáteli.
Karolina Ostrava
Teď následuje výběr obchodů nacházejících se v NC Karolína:
Takko Fashion (móda nejen pro mladé), OKAY elektrospotřebiče, JYSK (ložnice, koupelna, bydlení), Drogerie SCHLECKER, Květinářství, OP Prostějov Profashion (obleky ..), Deichamann obuv .. a další obchody

Pro chvíle odpočinku Jak už sem psal výše tak NC Karolína není moc určena pro dlouhé nákupy a tedy ani nemá moc prostoru pro odpočinek, ale pár laviček a kavárna se tam nejde. ?

Nejdůležitější (??) část centra: WC

Záchody v NC Karolína sou sice dobře označeny takže je nemůžete nenajít když je potřebujete, akorát když jste na Karolíně poprvé tak vás možná zarazí, že musíte projít dlouhou chodbou až dozadu, směrem k únikovému východu než dojdete k vytouženým záchodům. WC je celkem čisté, akorát by to nemuseli ničit vandalové (jak sem tam byl naposled tak chyběli věšáky, klíč na zamčení kabinky, voda tekla jenom studená).
Karolina Ostrava

Kontakt

info@intercora.cz
NC Karolína na Mapy.cz
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.