Interspar Ostrava – Dubina

Interspar Ostrava – Dubina ne-oficiální stránky

zavřít otevírací dobu pondělí – sobota 8.00 – 21.00
neděle 8.00 – 20.00
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
Hypermarket Interspar v Ostravě, v části Dubina je samotný hypermarket bez nákupního centra, jenom s pár obchůdky.
Interspar Ostrava Dubina

Doprava autem

Interspar se nachází na Dubině u frekventované silnice Plzeňská a je tedy výborně dostupný autem.

Doprava na kole, pro pěší, MHD

Přímo u Intersparu se nacházejí zastávky „Dubina Interspar“.
Vedle hypermarketu se rozkládá rozlehlé sídliště Dubina, takže na prwní pohled by Interspar neměl mít problém s nedostatkem a zákazníků a mělo by tam být plno. Ale zdání klame, pokud máte rádi obchody, kde se nepřetahujete s ostatníma o košíky tak Interspar Dubina je právě pro Vás.
Pokud rádi cestujete na kole za menšími nákupy (balík minerálek a tři tašky k tomu by jste asi na kolo nenasoukali :-D ), tak je tento obchod vhodný právě pro Vás .. pohodlně se zde dostanete na kole přes přilehlé sídliště a v pohodě si zamknete kolo u stojanu kterých je zde dost.

Exteriér

Interspar Ostrava Dubina
Interspar Ostrava Dubina

Interiér

nteriér opět nemá cenu moc popisovat, jelikož zde ani není co k popsání. Snad jenom napíšu obchody, které se zde nachází – dominuje zde již zmiňovaný Interspar, dále OKAY elektro,FANN parfumerie, LÉKÁRNA, Interspar trafika a restaurace, prodejna mobilních telefonů, prodejna textilu, prodejna potřeb pro zvířata a to je tak všechno.
Interspar Ostrava Dubina
Interspar Ostrava Dubina
Interspar na Dubině prošel výraznou proměnou, a můžu jednoznačně říct že mu to prospělo. Prodejna byla zmenšena, a na přebývající ploše se nachází sportovní prodejna Hervis.

Pro chvíle odpočinku

Noo, pro chvíle odpočinku tu sou sice lavičky, ale Interspar nepočítá s dlouhými nákupy, takže ani odpočívat se tu moc nemusí. Ale když j(e)dete okolo a chcete si odpočinout tak doporučuji výbornou restauraci Interspar kde se můžete dobře a levně najíst!

Bankomaty

Když si potřebujete vybrat peníze na nákupy tak v Intersparu na Dubině jsou pro Vás k dispozici bankomaty České Spořitelny a ČSOB.

Nejdůležitější (??) část centra: WC

Záchody v Intersparu jsou a jsou pěkné a čisté a nacházejí se naproti restaurace.

Kontakt

http://www.interspar.cz
Interspar na Mapy.cz
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.