Galleria Moda - Praha - Outlet Airport Praha

Galleria Moda ne-oficiální stránky

Homepage – obchodní centra | ohodnocení obchodního centra | otevírací doba
zavřít hodnocení Stavební práce se sice již chýlí ke konci, přesto se vyhneme ukvapenému hodnocení.
dopravní dostupnost - autem: ???
dopravní dostupnost - MHD: ???
dopravní dostupnost - na kole: ???
celkový dojem z prostředí (jak je příjemné v centru strávit čas): ???
možnosti přemisťování v centru mezi obchody a patry (umístění schodišť apod.): ???
nabídka obchodů (jejich počet a druh sortimentu): ???

CELKOVÝ DOJEM: ???

vše na stupnici: velmi špatné, špatné, průměrné, dobré, velmi dobré
zavřít otevírací dobu Otevírací doba bude upřesněna
Nově: Fórum určené tomuto obchodnímu centru.
Podělte se o své dojmy, zážitky a zkušenosti s tímto obchodním centrem.
Obchodní centra rostou stále jako houby po dešti. Vhodných lokalit sice ubývá a konkurence roste, přesto jsou zde místa, která se jeví investorům jako málo využitá. Jedním z takových míst je i okolí letiště Praha, které prožívá nebývalou stavební činnost. Jedním z výsledků je i obchodní outletové centrum Galleria Moda, které otvírá již 9.září. Nejedná se však jen o obchodní centrum, ale i o hotel a zábavní park. Inu, jsme zvědaví, jak tato kombinace bude ve výsledku vypadat.
Galleria Moda Praha

Doprava autem

Galleria Moda leží v dosahu Slánské rychlostní silnice R7. Využít můžete sjezdu na terminál Sever/Přední Kopaninu, dále pojedete směrem na Přední Kopaninu, nezahne však na most, ale pojedete rovně. Na následném kruhovém objezdu Vás již navede ukazatel. Dá se též použít výjezdu Tuchoměřice, Kněževes, dást se směrem na Tuchoměřice a vydat se po směru Přední Kopanina. Hned za vesnicí již uvidíte budovu centra. Ve výstavbě je rovněž nový přivaděč, který bude na R7 napojen přibližně v místě současného výjezdu Terminál Sever/Přední Kopanina.

Doprava pomocí MHD

To, že by k areálu zajížděla některá z linek PID nelze vyloučit, pravděpodobnější je však možnost vlastní kyvadlové dopravy, pravděpodobně z Letiště a ze stanice metra Dejvická. Výsledek upřesníme, jakmile budou známy konkrétnější detaily.

Doprava na kole, pěší

Cyklisté zatím silnici kolem Galleria Moda využívají hojně. Otázkou je, jak moc vzroste po otevření provoz, neboť objízdné trasy této komunikace neexistují. Při rozsahu modernizace této silnice by zvláštní pruh cykloztezky již nebyl velkou investicí navíc, bohužel se asi se skupinou cyklistů nepočítá jako s cílovými zákazníky. Nepředbíhejme však. Mrzí nás rovněž absence jakéhokoli chodníku, z obce Tuchoměřice tedy budete muset jít po krajnici, která není příliš široká.

Exteriér

Galleria Moda nepřišla s žádným neotřelým architektonickým řešením. Ve výsledku je to tedy zase jen jedna z prefabrikátových hal umístěných v polích. Její oranžovo černý obklad sice půsbí elegantně, ale při nápaditosti blízkého OC Šestka je toto vyloženým zklamáním. Pochvalou jí budiž alespoň snaha nezabírat tolik místa parkovištěm, které je z velké části umístěno pod ní. Objevuje se zde tedy koncepce, kterou známe například z hypermarketu Stodůlky. Venkovní parkoviště je zde ovšem též. Na střeše se rovněž vyskytují plochy, které z dálky vypadají jako fotovoltaické panely. Zda tím bude budova ekologicky přívětivější nebo zda se jedná pouze o tmavá okna se snad dozvíme po otevření.

Interiér

Reportáž o interiéru se Vám pokusíme přinést co nejdříve po otevření.

Kontakt

PALCOR CZECH s.r.o.
Krkonošská 5
120 00 Praha 2 - Vinohrady
info@palcorczech.cz
http://www.galleriamoda.cz
Zpět nahoru | Homepage – obchodní centra

Ostatní obchodní centra

Europark Štěrboholy, Fashion Arena Outlet Štěrboholy, Palác Flóra, Galerie Fénix Vysočanská, Nákupní centrum Eden, Centrum Černý most, Novodvorská Plaza, Nový Smíchov, Obchodní centrum Letňany, Galerie Butovice, Metropole Zličín, Obchodní centrum Chodov, Obchodní centrum Šestka, Avion Shopping Park, Nákupní centrum Stodůlky, Hypermarket Tesco Skalka, Galerie Myslbek, Galerie Myšák, Atrium Karlovo Náměstí, Obchodní dům Kotva, Palladium Praha, Futurum Hradec Králové, Čepkov Zlín, Géčko České Budějovice Doporučujeme navštívit obchod s dětskými knihami Dětské knihy.