Obchodní centra v Praze - nákupní centra Praha

Obchodní centra

O projektu

Obchodní centra – to je unikátní projekt, který se snaží běžným návštěvníkům nákupních center poskytnout informace, které se na oficiálních stránkách nedozví, a nebo se je dozví, zato však značně zkreslené. Také se snažíme předat informace, které si uživatelé internetu jen těžko dohledají – stránky některých obchodních center jsou natolik nekvalitní, že se ve vyhledávačích téměř nezobrazují.
Snažíme se z nezávislého pohledu popsat výhody a nevýhody nákupních center, které jsme navštívili jako obyčejní zákazníci. V současné době jsme se soustředili na největší nákupní centra v Praze, ale plánujeme se zaměřit i na nákupní centra menšího rozsahu a v jiných městech republiky.

Co a jak hodnotíme?

Hodnotíme nejdůležitější věci, které Vás – zákazníky obchodních center můžou zajímat. Jedná se především o dopravní dostupnost, ale také o to, jak je v nákupním centru příjemné strávit čas nakupováním, jeho vzhled, jak jsou vymyšlena schodiště a mnoho dalšího.

Pošlete nám připomínky, názory nebo kritiku!

Chybí Vám v článcích nějaké informace, něco, na co bychom zapomněli v hodnocení nebo se Vám zdá, že jsme nákupní centrum špatně ohodnotili, nebo napsali chybné informace? Budeme velice rádi, když nám napíšete své připomínky na ondrej@kolafa.cz (e-mail koordinátora projektu Obchodní centra).

Chcete se stát našimi spolupracovníky?

Hledáme především návštěvníky mimopražských obchodních center, kteří by o nich rádi napsali články. Pokud byste měli zájem, napište na e-mail ondrej@kolafa.cz (e-mail koordinátora projektu Obchodní centra), o kterém obchodním centru chcete napsat a potom se domluvíme na dalším postupu: řekneme Vám, co by měl článek obsahovat – fotodokumentace, informace apod. U některých obchodních center budeme moci nabídnout i finanční odměnu (podle toho, kolik lidí ho vyhledává na internetu).
Koordinátor projektu (+ CSS, grafika, SEO, psaní článků): Ondřej Kolafa
Správce serveru (+ PHP, psaní článků): Petr Jankovský
Psaní článků: Tomáš Košťál a Jan Kučera
Grafika: Tomáš Feistner
Dále jednotlivými články přispěli: Ing. Marek Vídeňský (NC Géčko)